.

.

Женски Печатење О Вратот Лабава Тркалезна Вратот Се Вклопуваат Пуловер Врвови Обични Кошули За Вежбање Со Долги Ракави Блуза Денот На Вљубените Дуксери Без Качулк

Женски Печатење О Вратот Лабава Тркалезна Вратот Се Вклопуваат Пуловер Врвови Обични Кошули За Вежбање Со Долги Ракави Блуза

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 50cm/19.69" Должина : 62cm/24.41" Големина : M Биста : 104cm/40.94" Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 51cm/20.08" Должина : 64cm/25.20" Големина : L Биста : 108см/42.52" рамо : 54см/21.26" ракав : 52см/20.47" должина : 66см/25.98" големина : xl биста : 112см/44.09" рамо : 56см/22.05" ракав : 53см/20.87" должина : 68см/26.77" големина : xxl биста : 116см/45.67" рамо : 58см/22.83" ракав : 54см/21.26" должина : 70см/27.56" Женски Дуксер Печатење О врат лабава тркалезна врата фит пуловер блузи обични кошули за вежбање Со Долги Ракави блуза Денот на вљубените карактеристики : + материјал е изработен од материјали,Доволно Издржлив за секојдневно носење широк лабав фитинг, секојдневен шик стил, еднобоен Стил ● стилски и мода ве прават попривлечни quodicals quodicate може да се носи со лежерни панталони или со фармерки ● collocate_ овој врв може да Се Носи секојдневен врв за секојдневно носење, или може да се носи на БанкетиЖенски Дневен Принт О Дуксер За Вратот Тркалезни Врвови За Пуловер Обични Кошули За Вежбање Со Долги Ракави Лабава Блуза Валентин Денови Сезона : Алгенда : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Долга Јака За Ракави : Тип На Шема На О-Врат : Печатење.Стил : Мода, Каузален Пакет вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвни Дуксери На Екипажот Трендовски. Дуксери За Жени Плус Големина Графички. Женски Дуксер Графички. Жените Дуксери Со Патент Памук.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата