.

.

Машки Краток Ракав V Вратот Печатење Градите Џеб Негувател Врвот

Машки Краток Ракав V Вратот Печатење Градите Џеб Негувател Врвот

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : S Биста : 112cm/44.09" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 73cm/28.74"Големина : M Биста : 118cm/46.46" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 25cm/9.84" Должина : 74cm/29.13"Големина : L Биста : 124см/48.82" рамо : 51см/20.08" ракав : 26см/10.24" должина : 75см/29.53"големина : xl Биста : 130см/51.18" рамо : 53см/20.87" ракав : 27см/10.63" должина : 76см/29.92"големина : xxl биста : 136см/53,54" рамо : 55см/21,65" ракав : 28см/11,02" должина : 77см/30,31"големина : хххл Биста : 142см/55,91" рамо : 57см/22,44" ракав : 29см/11,42" должина : 78см/30,71"големина : Ххххл биста : 148см/58.27" рамо : 59см/23.23" ракав : 30см/11.81" должина : 79см/31.10"големина : хххххл биста : 154см/60.63" Рамо : 61см/24.02" Ракав : 31см/12.20" должина : 80см/31.50"Материјал : Полиестеропен и затворасезони : четири сезони одлична Идеја за подарок : овој врв е совршен за мажи од сите возрасти. Можете да го направите сами или да им дадете на овие мажи врвови како подарок на вашето момче/пријател/соученик дебелина : стандарден метод на перење : рачно перење во ладна вода, висат или линиски сув материјал : оваа облека е плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не се намалува лесно по миењето.Должина : Редовен Увезен Соодветни Прилики : оваа машка облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.Повод : Секојдневен Секс : Машки Карактеристики : овој машки врв е обичен врв за мажи.Фит : Точно на големината Што Добивате : 1x Машки Топстил : Слободно Време Машки Краток Ракав V Печатење На Вратот Градите Џеб Негувател Врвот. Овој костим е совршен за забава За Ноќта на Вештерките, тоа е најсоодветниот костим За Ноќта на Вештерките. Совршен Подарок : Овие Се Совршени За Жени Од Сите Возрасти. Можете Да Го Носите Сами Или Да Ги Подарите Како Подарок На Вашата Девојка/Пријател / Соученик/Мајка/Мајка/Сестра / Баба. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно .Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата