.

.

Fuzion туринг P215 60R 96H bsw сите сезонски Гуми Одговара: Џип Отпадник Север, Nissan Непријателските СВ

Fuzion туринг P215 60R 96H bsw сите сезонски Гуми Одговара: Џип Отпадник Север, Nissan Непријателските СВ

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Fuzion Touring КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивки Цело време влечење подолготрајни нивоа на бучава од патиштата без вибрации одржуван оптимален преглед На обликот Фузион турнејата е гума за турнеја низ целата сезона произведена за патнички возила и Теренци. Фузион нуди 60000 милји (повеќе..) Fuzion туринг P215/60 R17 96 H bsw Сите Сезонски Гуми Одговара : 2016 Џип Отпадник Зората На Правдата 2014-15 Nissan Непријателските СВ 2019-22 Toyota C-HR LE 2007 Bmw X3 3.0 si 2017-22 Nissan Непријателските Спорт СВ 2015 Џип Отпадник Северна 2022 Тојота корола крст xle 2018 ЏИП ОТПАДНИК ШИРИНА 2004-06 Bmw X3 2.5 I 2019-21 Jeep Отпадник Upland 2008 Bmw X3 3.0 i 2023 honda Hr-V EX-L 2010 КРАЈСЛЕР себринг lx 2022 џип отпадник Ширина 2016 FIAT 500x Трекинг Плус 2010 Bmw x3 xdrive28i 2009 BMW X3 XDRIVE30 I 2002-06 Mazda Mpv Es 2017-18 Fiat 500x Trekking 2023 lexus ux250h F SPORT СЕРИЈА 2 2019-21 FIAT 500 X trekking плус 2023 Toyota Corolla Cross Хибрид S 2022 Fiat 500x Трекинг И Повеќе-Додадете Ја Вашата возило до нашиот додаток за вклопување За Проверка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата