.

.

Нанканг СП-Крос-Спорт 215 60Р 96Х СЛ Сите Сезонски Перформанси ЦУВ ТЕРЕНЕЦ гуми 2156017

Нанканг СП-Крос-Спорт 215 60Р 96Х СЛ Сите Сезонски Перформанси ЦУВ ТЕРЕНЕЦ гуми 2156017

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Nankang Cross sport SP-9КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивкисекоја временска тракцијазасилена издржливост подобрена контролираностнамалено ниво на бучава на патиштата надградена способност за свиоци преглед Nankang Cross sp-9 е гума за турнеи во текот на целата сезона произведена за патнички возила и Теренци. Ова (повеќе..) Големина : 215/60Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2016 Џип Отпадник Зората На Правдата 2014-15 Нисан Нечесните СВ 2019-22 Тојота Ц-ХР ЛЕ 2007 Бмв Х3 3.0 си 2017-22 Нисан Непријателските Спорт СВ 2015 Џип Отпадник Северна 2022 Тојота Корола Крст XLE 2018 Џип Отпадник Ширина 2004-06 bmw x3 2.5 I 2019-21 Jeep Отпадник Upland 2008 BMW X3 3.0 i 2023 honda HR-V EX-L 2010 CHRYSLER sebring lx 2022 џип отпадник Ширина 2016 fiat 500x Trekking Плус 2010 Bmw X3 Xdrive28i 2009 Bmw X3 Xdrive30i 2002-06 MAZDA Mpv Es 2017-18 Fiat 500x Trekking 2023 lexus ux250h F SPORT СЕРИЈА 2 2019-21 FIAT 500x трекинг плус 2023 Toyota Corolla Cross Хибрид s 2022 Fiat 500x Трекинг И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата