.

.

Са 215 60R 96H Одговара: Џип Отпадник Север, Нисан Непријателските СВ

Са 215 60R 96H Одговара: Џип Отпадник Север, Нисан Непријателските СВ

DEN 1376.00

Количината на стоката
Това е достапна

Отани СА1000 215/60Р17 96х Големина : 215/60Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2016 Џип Отпадник Зората На Правдата 2014-15 Нисан Нечесните СВ 2019-22 Тојота Ц-ХР ЛЕ 2007 Бмв Х3 3.0 си 2017-22 Нисан Непријателските Спорт СВ 2015 Џип Отпадник Северна 2022 Тојота Корола Крст XLE 2018 Џип Отпадник Ширина 2004-06 bmw x3 2.5 I 2019-21 Jeep Отпадник Upland 2008 BMW X3 3.0 i 2023 honda HR-V EX-L 2010 CHRYSLER sebring lx 2022 џип отпадник Ширина 2016 fiat 500x Trekking Плус 2010 Bmw X3 Xdrive28i 2009 Bmw X3 Xdrive30i 2002-06 MAZDA Mpv Es 2017-18 Fiat 500x Trekking 2023 lexus ux250h F SPORT СЕРИЈА 2 2019-21 FIAT 500x trekking плус 2023 Toyota Corolla Cross Хибрид s 2022 Fiat 500x Трекинг И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата