.

.

Атлетски работи женски атлетични салата за салата, 2 пакувања

Атлетски работи женски атлетични салата за салата, 2 пакувања

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Удобни, секојдневни шорцеви кои се чувствуваат како дома. Атлетичко работно место за спортски сали за салата 2 пакети доаѓаат во најразлични бои и комбинации за да одговараат на секоја рутина од лесни вежби до лежење дома. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : S. 2-пакет вклучува : два пара шорцеви. Висок пораст. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Еластична половината со вратоврска. Лесен; Супер-мека. 55% памук/45% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Атлетичарска салата за салата 2-пакет од жени од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата