.

.

8 -битен гејмер - Премиер обележувач

8 -битен гејмер - Премиер обележувач

DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Премиер обележувачот има или свиленкаста тасела со координирање на мониста или велур, што го прави привлечен начин да го обележите вашето место. Овие обележувачи прават одлични предмети за подароци за loversубителите на книгата и студентите во вашиот живот. Трендови Меѓународен 8 -битен гејмер - Премиер обележувачи Премиер обележувачи : Димензии : 8,75 "x 2,75". Светло печатените слики од трендовски ликови од ТВ, филмови и многу повеќе!. Совпаѓање на реси и мониста за лесно да ги собереш таму каде што си заминал. Тенок фитинг за лесна употреба со сите видови книги!. Совршен начин да ја задржите вашата страница и да го покажете вашиот ентузијазам за читање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата