.

.

Деца од Гаранималс Мали девојчиња Рингер прилично маица со еднорог, големини 4-10

Деца од Гаранималс Мали девојчиња Рингер прилично маица со еднорог, големини 4-10

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Колку е „магично“! Оваа симпатична мета за вашето мало девојче има симпатична, шарена принт од 365 деца од Гаранималс. Класичниот екипаж и кратки ракави го одржуваат нејзиниот стил удобен и обичен-совршен за време на игра и забавни активности. Екипаж. Кратки ракави. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица на мали девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата