.

.

Trolls Girls Sharkbite Graphic T-Shirt и хеланки, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-16

Trolls Girls Sharkbite Graphic T-Shirt и хеланки, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-16

DEN 433.44

Количината на стоката
Това е достапна

Таа е наменета за секоја авантура во овој ултра -intable 2 парчиња облеки сет инспирирани од тролови! Декорирана со нејзините омилени ликови, вашето малечко е сигурен дека ја сакам оваа подеднакво разиграна и убава поставена. Сетот за облека со 2 парчиња вклучува : врвни и хеланки. Врвот : надвор од рамо; кратки ракави; графички принт од предната страна; детали за Sharbite. Хеланги : Еластична половината за оптимална удобност; печатење на сите. © Dream Works. Сите права се задржани . Топ : 60% памук/40% полиестер; Леглави : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Тролови со 2 парчиња ајкуларска облека поставена за девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата