.

.

Правда девојки широки странични деним на ногата, големини 6-18

Правда девојки широки странични деним на ногата, големини 6-18

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Вашата чудесна модарија ќе ја сака широката деним Jeanан од правда! Овие симпатични фармерки нудат трендовски сеопфатни Daisy Doodles и додадени цветна коса еластична- што ги прави најсечен додаток на нејзината гардероба за трендови! Со нивниот дизајн со широко нозе и тренд страничен дел од глуждот, овие слатки панталони се лесен за носење, лесен за парови додаток на вашиот изглед на вашиот моден во училиште! Спарете го со нејзината славна правда за да изгледа како уникатно колку што е таа! Само на. Материјал : 98% памук, 2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Rise and Inseam : Midrise, Size 10 има 26 "inseam. Затворање : копче предниот дел со летање. Џебови : 2 предни и задни џебови. Карактеристики : Дизајн на страничен отвор, празнење на печатење. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да се надополнат постојано се развива стил на вашата девојка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата