.

.

Женски Два Костими За Капење Контрола На Стомакот Течни Мрежести Костими За Капење Костими за Капење Со Машки Шорцеви

Женски Два Костими За Капење Контрола На Стомакот Течни Мрежести Костими За Капење Костими за Капење Со Машки Шорцеви

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : Л Биста : 97,79-101,6 см/38,50-40,00" Половината : 77,47-81,28 см/30,50-32,00" Колк : 104,14-107,95 см/41,00-42,50"Големина : XL Биста : 105,41-109,22 см/41,50-43,00" Половината : 85,09-88,90 см/33,50-35,00" колк : 111,76-115,57 см/44,00-45,50"Големина : ххл биста : 116,8-121,9 см/45,98-47,99" Половината : 99-104, 1 см/38,98-40,98" колк : 121,91-126,99 см/48,00-50,00"големина : хххл биста : 126,99-132,07 см/50,00-52,00" половината : 109,21-114см/43,00-44,88" колк : 132,07-137,16 см/52,00-54,00"големина : ххххл биста : 137,16-142,24 см/54,00-56,00" половината : 119,38-124,45 см/47,00-49,00" колк : 142,24-147,32 см/56,00-58,00"големина : хххххл биста : 147,32-152,39 см/58.00-60.00" половината : 129.53-134.62 см/51.00-53.00" колк : 152.39-157.48 См/60.00-62.00"пакетот вклучува : 1 комплет костими за капење2. Дизајнот е супер шармантен, секси и модерен. Костимот за капење може да ги направи вашите облини посиметрични и поудобни. Тоа е и допадливо. Можете да ја покажете вашата слика 3. Покажете ја совршената крива на фигурата, целата е совршена должина : редовна разлика, благодарам стил : секси, модерен4. Предлог за перење : рачно миење во ладна вода, суво. Погоден за повеќето прилики, како што се плажа, крајбрежје, базен, топла пролет, летна забава и јога5. Ве молиме проверете ги деталите за големината на сликата пред да ја купите. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 1-2см1. Многу е погоден за одмор на плажа, основна фитнес за вода, забава во базен и други прилики.Материјал : Најлон, Спандексгендер : Женски ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Пригода : дневно, базен, сезона : Лето_ Инструкции за нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте пред да нарачате и изберете ја соодветната големина, обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање, ви благодариме за соработката. €Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-CHMORA, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, како лабава предложете да изберете една големина. ●Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 3936 часа. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш. Ви благодариме за соработката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата