.

.

Национална Заптивка За Масло Одговара избери: 1966 - ФОРД МУСТАНГОТ, 1967 - МЕРКУР ПУМА

Национална Заптивка За Масло Одговара избери: 1966 - ФОРД МУСТАНГОТ, 1967 - МЕРКУР ПУМА

DEN 7168.00

Количината на стоката
Това е достапна

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата. Ние нудиме премиум решенија за запечатување повеќе од 75 години. Нашиот дизајнерски тим држи чекор со индустријата и обезбедува напредни решенија за денешните возила. Тип на дизајн : без пролет; една усна. Температурен опсег : -40 до 225 Степени Целзиусови / -40 до 107 Степени Целзиусови. Добра ниска температура способност. Ниско отекување во јаглеводородни течности. Обезбедува квалитетни и сигурни перформанси за секој вид поправка. Одговара Избери : 1966-1973 ФОРД МУСТАНГОТ 1967-1973 МЕРКУР ПУМА 1966 ФОРД ФАЛКОН 1966-1969,1971-1973 МЕРКУР КОМЕТА 1967-1968 МЕЃУНАРОДНИ ПАТУВАЊА 1966-1971 МЕРКУР МОНТЕГО 1967-1973 МЕРКУР МАРКИЗ 1966-1967 МЕРКУР КАЛИЕНТЕ 1966-1971 меѓународен 900-1500 1966-1973 МЕРКУР МОНТЕРЕЈ 1966-1968 МЕРКУР ПАРКЛЕЈН 1969-1970 МЕРКУР МАРОДЕР 1966-1968 МЕРКУР МОНКЛЕР 1966-1967,1971-1973 МЕРКУР КАПРИ 1966-1968 МЕРКУР ПАТНИК 1967 меркур бруам и повеќе - додадете го вашето возило ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата