.

.

Герсон Интернационал Наредени Осветлена Кутија За Подароци На Отворено

Герсон Интернационал Наредени Осветлена Кутија За Подароци На Отворено

DEN 599.84

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете чудна сцена на тревникот Со Меѓународната Герсон 3 Наредени Осветлени Кутии За Подароци на Отворено. Овие електрични кутии за подароци со преголема големина имаат светли, смели бои во блескава ткаенина. Вклучете ги светлата за шарен дисплеј. Димензии : 20,5 Л х 6,8 В х 20,8 Ч во. Изработени од метал, најлон, стакло и ткаенина. Сина, зелена и црвена сјајна ткаенина завршница. Преголеми пакети наредени едни на други. Електрично напојување. Може да се користи во затворени простории или на отворено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата