.

.

Уорка Елегантен Цврст Краток Ракав Обичен Џеб Со Должина На Коленото Лабави Фустани Со Плус Големина За Жени Зелени

Уорка Елегантен Цврст Краток Ракав Обичен Џеб Со Должина На Коленото Лабави Фустани Со Плус Големина За Жени Зелени

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Uorcsa Дневен Плус Фустан За V Вратот Лето Секојдневен Сарафани Џеб Колено Краток Ракав со Џебови Зеленило па, удобна ткаенина и сече, може да биде многу облечена или може да ја облече. Можете да го облечете со фенси накит или да бидете лежерни со некои станови! Може да биде облечен нагоре или надолу. Навистина добро се мие со малку потребна грижа. [Материјал Од Ткаенина] : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Материјалот е лесен, течен, мек и растеглив. Лесно се вклопува со убав проток, удобен и стилски секојдневен. Забавен летен фустан - ова е основен фустан за секојдневна облека во лето. Погоден е за секојдневно носење во пролет, лето и aut. . [Внимание] : за цветниот фустан, цветниот Принт "" е случаен, не можевме да ја обезбедиме положбата на цветниот принт на секој фустан, но тие дефинитивно се направени од иста ткаенина со шема. Најжешките фустани оваа година се тука, токму на време за сезоната!. Основни вредности на Uorcsa : Заштедете Пари И Сигурен Исполнете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Насоки Ткаенина Нега Инструкции Машина За Миење Ладно Одделно Нежен Циклус Само Не-Хлор Белило Ако Е Потребно Падне Сува Ниска Отстрани Веднаш Ладно Железо Ако Е Потребно. Женски Фустани Дополнителни Спецификации : Бои : Green Size : Xxxxlseason : Пролет,Лето : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Daliymatery : Тип На Полиестерпетер : Цврста Декорација : Nonecolar : V-Neck Style : Секојдневен,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракавкако да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Линија Сув Пакет : 1 Компјутер Фустан. Пребарување клучни зборови : магнетни кукли се облекуваат мудрец породилен фустан потомци фустан 2 парче фустан розова миди фустан за жени жан фустан за девојчиња облечи облека за мали девојчиња облечи го макси фустан летна чипка црн фустан резервоар фустан фустани за одмор за жени фустан патики мажи кафеава облека чевли врвки хаски момчиња фустан панталони. Големина шема : (ХХХХХХЛ )Големина : Л - - - - Големина. : LargeUS : 14UK : 18EU : 44Bust : 47.24"Shoulder : 25.59"Sleeve : 6.30"Length : 42.13"Size : XLSize. : X-LargeUS : 16UK : 20EU : 46Bust : 49.61"Shoulder : 26.77"Sleeve : 6.50"Length : 42.52"Size : XXLSize. : 2 X-LargeUS : 18UK : 22EU : 48Bust : 51.97"Shoulder : 27.95"Sleeve : 6.69"Length : 42.91"Size : XXXLSize. : 3 X-LargeUS : 20UK : 24EU : 50Bust : 54.33"Shoulder : 29.13"Sleeve : 6.89"Length : 43.31"Size : XXXXLSize. : 4 X-LargeUS : 22UK : 26EU : 52Bust : 56.69"Shoulder : 30.31"Sleeve : 7.09"Length : 43.70"Size : XXXXXLSize. : 5 X-LargeUS : 24UK : 28EU : 54Bust : 59.06"Shoulder : 31.50"Sleeve : 7.28"Length : 44.09".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата