.

.

Дами Мода Nissan Разноврсна Обична V-вратот Шупливи Ракави Top Коноп Врвот НА Продажба XL Сина

Дами Мода Nissan Разноврсна Обична V-вратот Шупливи Ракави Top Коноп Врвот НА Продажба XL Сина

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дами Мода Нисан Разноврсна Повик V - Вратот Шупливи Ракави Aut Коноп Top Ladies Мода Nissan Разноврсна Повик V-Вратот Шупливи Ракави Top Коноп Топ1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : летна пригода : Дома, Секојдневен Материјал : Есенски хербстил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Женски Tops Size Bust Shoulder Length S90cm/35.43"58cm/22.83"68cm/26.77"M94cm/37.01"59cm/23.23"69cm/27.17"L100cm/39.37"60cm/23.62"70cm/27.56"XL106cm/41.73"61cm/24.02"71cm/27.95"2 XL112cm/44.09"62cm/24.41"72cm/28.35" Size : SBust : 90cm/35.43"Shoulder : 58cm/22.83"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 94cm/37.01"Shoulder : 59cm/23.23"Length : 69cm/27.17"Size : LBust : 100cm/39.37"Shoulder : 60cm/23.62"Length : 70cm/27.56"Size : XLBust : 106cm/41.73"Shoulder : 61cm/24.02"Length : 71cm/27.95"Size : 2 XLBust : 112cm/44.09"Shoulder : 62cm/24.41"Length : 72cm/28.35" Табела Со Големини : Големина : С биста : 90см/35,43" Рамо : 58см/22,83"Должина : 68см/26,77" Големина : М Биста : 94см/37,01" Рамо : 59см/23,23"Должина : 69см/27,17" Големина : Л Биста : 100см/39,37" Рамо : 60см/23,62"Должина : 70см/27.56" големина : xl биста : 106cm/41.73" рамо : 61cm/24.02"должина : 71cm/27.95" големина : 2xl биста : 112cm/44.09" рамо : 62cm/24.41" должина : 72cm/28.35 " fries серија : Himiway Лето-шарени колекција, целта е да се создаде Крпи Кои се Убави и Практични и погодни за сите жени. Quest design que : Маичката Со V-врат е жешка продавачка секоја Година, а со својот трендовски принт и лабав, минималистички целокупен дизајн, таа е кул како што изгледа. ●Материјал# : материјал Од Полиестерски влакна, лесен дише, удобен и мек, не е лесен за деформација, не е лесен за бледнее. "Прилики" : Секојдневно носење, Вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. #Како да се мие# : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Големина : С Биста : 90см/35.43" Рамо : 58см/22.83" Должина : 68см/26.77" Големина : М Биста : 94см/37.01" Рамо : 59см/23.23" Должина : 69см/27.17" Големина : Л Биста : 100см/39.37" Рамо : 60см/23.62" Должина : 70см/27.56" големина : xl биста : 106cm/41.73" рамо : 61cm/24.02" должина : 71cm/27.95" големина : 2xl биста : 112cm/44.09" рамо : 62cm/24.41" должина : 72cm/28.35".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата