.

.

Ауео Женски Блузи Облечени, Женски Мода V Вратот Маици Повик Краток Ракав Лето Основни Врвови Цветни Маици Копче До Кошули

Ауео Женски Блузи Облечени, Женски Мода V Вратот Маици Повик Краток Ракав Лето Основни Врвови Цветни Маици Копче До Кошули

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Кошули Со Кратки Ракави Лабава Туника Блузакарактеристики : Секојдневна, Блуза Со Кратки Ракави/Долги Ракави, Врат На Вратот/Екипажот, Цврсти Врвови, Женски Врвови.Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.Стил : овие врвови со кратки ракави се многу удобни, можат да бидат одлични под јакни или сами, облечени со потпетици или станови, токму онака како што сакате прилика : запознавање,секојдневна, забава, плажа, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат Заumn и Пролет.Прилика : Дневно, Покажете Го Случајот, метод на Перење Забави : Машинско Перење, Миење Раце Сезона : Пролет, Лето ,ze : Вистинска Големина Содржина На Пакет : 1 Еез Женски Врвови За Туника} Мек Материјал} овие слатки кошули се изработени од квалитетен Полиестер, Спандекс, тоа е лесна, лабава,еластична,мека и удобна ткаенина, одговара на телото на обликот на повеќето Дами. ●Карактеристики€Краток ракав, V вратот/Екипажот вратот, еднобојна боја/печатење, лабава секојдневен стил, дизајнот на страничниот џеб додава посебни карактеристики на оваа женска блуза.Оваа разноврсна Маица За Вратот V е за без напор стилизирање на вашиот пат!Е дизајн за било која бодилин, ќе биде добар избор за вас. ①Натпревар оваа Мека И удобна Маица Со кратки ракави е најдобриот избор за ова лето!Одликувајќи се со трендовски боја!Совршено е со сите видови фармерки,хеланки или здолништа, изгледа стилски и убаво.Веруваме дека добрата облека има моќ да инспирира доверба и убавина. Задолжителни Женски Врвови во Вашата Гардероба. ①Прилика,Секојдневно, Трчање, На отворено, патување, шопинг, одмор, на забава, состаноци, Работа или дома.Белата Боја и другите Светли Бои се малку разгледани, ве молиме користете гола или посветла долна облека во боја и не мора да носите лизгање. ●Топол Потсетник / Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Не Избелувајте.Ве молиме погледнете ја табелата со големини на нашите производи пред да ги купите, ве Молиме дозволете 0,4-0,8 инчи се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата