.

.

Екипаж вратот Раглан кратки ракави со кратки ракави

Екипаж вратот Раглан кратки ракави со кратки ракави

DEN 320.00

Количината на стоката
Това е достапна

NFL екипаж вратот Раглан, кратки ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Увезени. Официјално лиценциран. Јака без ознака. Краток ракав. Графики за печатење на екран. Вратот на екипажот. Раглански ракави. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% полиестер. Дизајн на вселенско обоен. Зашивање на рамен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата