.

.

Патнички гума на Мишелин Спорт 4S 215 35ZR 108S

Патнички гума на Мишелин Спорт 4S 215 35ZR 108S

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сеопфатна гума, дестинацијата A/T2 е дизајнирана за употреба на лесни камиони и SUV-ови и им нуди на возачите зависни од влечење и надвор од патот, плус гаранција за живот со ограничена трага од 55.000 милји. Мишелин пилот спорт 4 S 215/35 ZR18 108 S патничка гума.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата