.

.

Тајни богатства женски и женски плус големина панталони со пижама

Тајни богатства женски и женски плус големина панталони со пижама

DEN 320.96

Количината на стоката
Това е достапна

Кадифено меко и пријатно топло, лесно е да се за inубите во панталоните за пижами на тајните богатства. Совршено за спиење или дневно. Тие лесно би можеле да станат ваша нова работа од домашна униформа. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Panенски панталони со пижами со манжетни од тајни богатства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата