.

.

С. Поло Асн. Момци печати џемпер на екипажот на екипажот, големини со 4-18

С. Поло Асн. Момци печати џемпер на екипажот на екипажот, големини со 4-18

DEN 288.00

Количината на стоката
Това е достапна

Од игралиштето до кафетеријата, на секое дете му треба удобна, топла и дише џемпер на вратот на екипажот. Со смела графичка надолу по раката, тоа е токму она што тој го сака и треба. Направено со меко и пријатно руно во лесни за носење бои што одат со скоро ништо, со мал вез на лого на градите за малку покачена завршница, тоа е совршено основно. Приближно. Должина од рамо до полите : 24 ". Опуштено вклопување. Долги ракави. Манжетни со ребрести и ленти за половината. Карактеристики на САД Поло Асн. Лого на градите и надолу по левата рака. 60% памук, 40% полиестер. Машината за перење Assn. Reece Crew вратот за момчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата