.

.

Онн Фитбит Блаже замена на опсегот, сина

Онн Фитбит Блаже замена на опсегот, сина

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Останете на вистинскиот пат со вашите фитнес цели со овој опсег за замена на ONN. Тој е дизајниран за употреба со Fitbit Blaze, паметен фитнес часовник кој помага да се зголемат вашите вежби. Направено од мек силикон, удобно е да се носи, ден или ноќ. Исто така, има метална тока со прилагодлив дизајн за да испорача прецизно вклопување. Оваа рачна лента за замена овозможува лесен пристап до сите пристаништа и контроли. Едноставно е да се инсталира и отстрани за погодност. Овој бенд има спортски изглед и е затегнување да додаде поп -боја на вашиот Fitbit Blaze. Онн замена на опсегот за Fitbit Blaze, Blue : Заменски опсег со метална тока. Сина рачна лента со траен дизајн. За употреба само со Fitbit Blaze. Прилагодлив дизајн за да се обезбеди точна соодветност. Меко и многу удобно да се носи ден или ноќ. Овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. Замената на зглобот има спортски изглед. Додава поп боја на вашиот Fitbit Blaze. Лесно за инсталирање и отстранување по потреба. Направени од силиконски материјали. Fitbit Blaze е паметен фитнес часовник кој помага во максимизирање на вежбање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата