.

.

Васери 4 јули Облека За Денот На Независноста На Момчињата Со Бебиња Графичка Маица Со Кратки Ракави + Шорцеви Со Еднобојни Шорцеви Комплет За Лежерна Облека за Нов?

Васери 4 јули Облека За Денот На Независноста На Момчињата Со Бебиња Графичка Маица Со Кратки Ракави + Шорцеви Со Еднобојни

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дете Момчиња 4 јули Облека, Краток Ракав Графички Маица + Еднобојни Шорцеви Во Собата. Карактеристики : . Висококвалитетен материјал, сепак се чувствува одлично и нема знаци на абење по миењето многупати. Ве молиме нежно рачно / машинско перење со ладна вода. Перење светли бои одделно, Не впивајте долго време. Кога ќе ја изберете големината, погледнете ја ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ подолу. (Возраста е само за повикување .). Големина(см)tttttttttt. 70 Ttops Должина : t30t Bust : t48 Tshors Должина : t23пресврт : t36t Советува Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t32t Bust : t50tshors Должина : t24пресврт : t38t Советува Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t34t Bust : t52tshors Должина : t25пресврт : t40t Советува Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t36t Bust : t56tshors Должина : t26пресврт : t42t Советува Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t38t Bust : t58tshors Должина : t28пресврт : t44t Советува Возраст : t2-3 Години. Големина (инчи)tttttttttt. 70 Ttops Должина : t11, 81 t Bust : t18, 90 Tshors Должина : t9. 06 пресврт : t14 .17 t Советуваше Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t12. 60 t Bust : t19. 69 tshors Должина : t9. 45 пресврт : t14. 96 t Советува Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t20, 47 tshors Должина : t9, 84 пресврт : t15, 75 t Советува Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t22. 05 tshors Должина : t10. 24 пресврт : t16. 54 t Советува Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t22. 83 tshors Должина : t11. 02 пресврт : t17 .32 t Советува Возраст : t2-3 Години. Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Црвена. Тип : Повик . Применлив пол : Момчиња . Соодветни сезони : Лето. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. 1 Х Шорцеви. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : комплетите за мали деца за момчиња се направени од мешавина од памук. Мека, удобна и дише ткаенина, подобра заштита за кожата на вашето бебе. Карактеристика : новороденче облека : Маица : краток ракав, вратот на екипажот, гест графички печатење. Шорцеви : еластичен појас, странични џебови, цврста боја. Дизајн : летна облека За бебиња, секојдневен стил за да се обезбеди вашето малечко да се излади цел ден. Може да се носи како облека за играње или салон. Подарок : Трендовски 4 јули бебе момче облека, вашето малечко ќе биде симпатично и привлечно во него. Идеален подарок за Роденден, Меморијален Ден или Ден на Трудот. Повод : облека за новороденчиња, погодна за секојдневниот живот, играње надвор, училиште, одмор, парк, патување, фотографирање, забава и други прилики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата