.

.

si vis pacem para bellum Автомобил Или Камион Прозорец Лаптоп Налепница Налепница Сина 14in 0.9 во

si vis pacem para bellum Автомобил Или Камион Прозорец Лаптоп Налепница Налепница Сина 14in 0.9 во

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа налепница За Налепници За Лаптоп За Автомобил Или Камион si vis pacem para bellum Е бела И е висока 0,5 инчи и широка 8 инчи. Оваа налепница За Налепници За Лаптоп За Автомобил Или Камион si vis pacem para bellum Е произведена од Rad Dezigns, лидер во налепниците на прозорците од 2008 година. Ова е налепница, а не печатена налепница. Ова значи дека тоа е компјутер исечен од винил со цврста боја. Ова ја спречува Оваа Налепница За Налепници За Лаптоп За Автомобил Или Камион si vis pacem para bellum Да исчезне толку брзо на сонце и други елементи. Нашите налепници се оценети за 6 години надворешна употреба. Бидејќи е исечен од винил во еднобојна боја Оваа налепница За Налепници За Налепници За Лаптоп За Автомобил Или Камион si vis pacem para bellum За Автомобил Или Камион Нема позадина. Произведен Од Рад Дезајнс лидер во налепниците на прозорците од 2008 година. Ова si vis pacem para bellum Автомобил Или Прозорец Камион Налепница Налепница Лаптоп Е Сина И е 14in X 0.9 Во. Сите Нарачки Испраќаат Исти Или Следниот Работен Ден. Ова si vis pacem para bellum Автомобил Или Камион Прозорец Налепница Лаптоп Налепница може да се примени на било мазна рамна површина, вклучувајќи камион или автомобил прозорци, авто тела, лаптопи, преносни компјутери, итн. Лесно се применува и доаѓа со врска до видео што покажува како да се примени. За внатрешна или надворешна употреба, ќе издржи дожд, снег и други временски услови. Винил е оценет за 6 години надворешна употреба. Исчистете ја лентата за апликација за лесно усогласување и инсталација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата