.

.

Постави Свадба Стол Знаци Европски Стил Рустикален Дрвени Шупливи Еднократно Декоративни НАПРАВИ САМ Невестата Младоженецот Стол Назад Виси Знаци Партија Матери

Постави Свадба Стол Знаци Европски Стил Рустикален Дрвени Шупливи Еднократно Декоративни НАПРАВИ САМ Невестата Младоженецот

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : знакот за свадбена столица доаѓа со лента од 2 метри, што ви овозможува лесно да ја инсталирате и отстраните.Усвојувајќи го дизајнот на невестата и младоженецот, овој знак за свадбена столица може да направи столовите да изгледаат пошик, како и да додаде романтична атмосфера за сцената arrangement.It изработен е од дрвен материјал.Должината на овој производ е 30см, а ширината е 29,1 см. Должината на лентата е 2m.It е одлична фото реквизити за ангажман и свадба, свадба годишнината. Можете исто така да направите одлични висечки украси за ѕид, прозорец, дрво, маса, двор итн.Име на ставка : Знаци За Свадбена Столица Материјал : Употреба На Дрво : Декорација За Венчавкикарактеристики : Дизајн На Невеста/Младоженец, Лесна Инсталација, Подобрување На Амбиенталноста Детали : Знак За Стол Л : 30см/11,81", В : 29,1 см/11,46 " (Прибл.) Должина На лента : 200см/78,74 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 2 х Свадба Стол Знаци 1 х 2м Лента Дома И Градина Свадба Материјали Центри И Маса. Има извонредна изработка, прекрасен изглед и уникатна личност. Цената е разумна и стилот е уникатен. Знакот за свадбена столица доаѓа со лента од 2 метри, што ви овозможува лесно да ја инсталирате и отстраните. Усвојувајќи го дизајнот на невестата и младоженецот, овој знак за свадбена столица може да направи столовите да изгледаат пошик, како и да додаде романтична атмосфера за аранжманот на сцената. Изграден е од дрвен материјал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата