.

.

казка жените лето бохо печатење еластична половината плисирана линија течен замав нивоа џеб долго плажа здолниште фустан жолта с

казка жените лето бохо печатење еластична половината плисирана линија течен замав нивоа џеб долго плажа здолниште фустан жолта

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Жените Лето Бохо Печатење Еластична Половината Плисирана Линија Течен Замав Нивоа Џеб Долго Плажа Здолниште Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Лето Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Тип На Долга Шема : Бохо Стил : Мода, Каузални Карактеристики : } Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење, Карактеристики, Широка лабава фитинг, Секојдневен шик стил, Џеб, Бохо Печатење, Фустан. ①Стилот и модата ве прават попривлечни ●Совпаѓање€Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Големина На Фустан Должина На Половината S 60cm/23.62" 90cm/35.43 "Големина : S Половината : 60cm/23.62" Должина : 90cm/35.43 " Здолништа. Костум за Танцување,Забава и така натаму. Убава.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата