.

.

Тајни богатства женска кошула за спиење сатен

Тајни богатства женска кошула за спиење сатен

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кој рече дека облеката за спиење не може да биде стилска? Ветровито во оваа сатенска кошула за спиење од тајни богатства. Елегантна, раскошна ткаенина го истакнува овој врв на пижами, обезбедувајќи ви крајна удобност од дневно време до спиење. Спарете го назад со сатенските панталони за спиење на тајното богатство за целосен и удобен изглед. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Тркалезен врат. Ракави : без ракави. Затворање : стил на пуловер. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сатенска ткаенина. Сатен кошула за спиење за жени од тајни богатства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата