.

.

Мерцедес-Бенц Сл Класа Челик Сива Металик Галон Едностепена Боја За Автомобил камион или Авто

Мерцедес-Бенц Сл Класа Челик Сива Металик Галон Едностепена Боја За Автомобил камион или Авто

DEN 1119.20

Количината на стоката
Това е достапна

Секој Комплет содржи 1 Галон едностепена боја може да биде јасна обложена ако сакате Дизајнирана За апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. Ултра издржлив финиш во една фаза не бара јасен слој. Факултативна уретан зацврстувач продаваат одделно Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : Т. е.-755-Мерцедес-Бенц-СЛ-С-Гал-ЛФЦУ. За Автомобил или Камион : 2013-Мерцедес-Бенц СЛ Класа 755 Челик Сива Металик Галон Едностепена Боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата