.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесни Полирани Обетки Со Обрач

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесни Полирани Обетки Со Обрач

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете дополнителен допир на елеганција што ја баравте со носење на овие обетки со обрач. Овие лесни обетки од 81х80мм се дизајнирани од 14 каратно жолто злато. Трансформирајте го вашиот секојдневен стил со овие жичани и спојки прицврстени обетки.Метална Тежина : 4,27 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обрач : женско затворање : Седло Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 81мм х 80мм, 2мм дебела лесна тежина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу 14 Каратно Жолто Злато, Лесна, Жица и Спојка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата