.

.

10к Жолто Злато ЛТВ Удобност Одговара Машки Дами Свадба Бенд Прстен Големина 13.5

10к Жолто Злато ЛТВ Удобност Одговара Машки Дами Свадба Бенд Прстен Големина 13.5

DEN 15623.68

Количината на стоката
Това е достапна

Чистота на благородни Метали : 10кфиниш : Полиранширина на Лента : 4 mm Size (Минимум) : 13,5 Големина (Максимум) : 13,75 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0,25 Материјал : Примарно : Цврсто Златно Вклопување : Удобно Голем : Дезенгравибилен : Да Тип На Производ : Накит Тип На Накит : Прстениматеријал : Примарна Боја : Тип На Пожолтување : Рачно Изработена Свадба бендовиовој прстен ќе биде рачно Изработен По Ваша Нарачка. Потребни ни се 3-5 работни дена за производство.Тежина на прстенот : Лесен 10к Жолто Злато 4мм ЛТВ Удобност Одговара На Машки / Дамски Свадбен Бенд Големина На Прстен 13.5.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата