.

.

Делта деца Дизни Мини глушец пластично дете на дете, виолетова

Делта деца Дизни Мини глушец пластично дете на дете, виолетова

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Креветот за дете на Делта Мини глувчето за дете е совршен начин за транзиција на вашето дете од креветчето во кревет за голема девојка. Прекрасно дизајнирана со виолетова и розова палета на бои во која има и Мини Маус и Дејзи патка, овој кревет за дете, исто така, има симпатична чиста крошна со величествени врски со лента и убави декорации на глувчето. Навистина е погодно за принцеза. Крановиот кревет на глувчето од лаванда Мини е исто така изграден на земја за лесен пристап и доаѓа со отстранливи странични шини за безбедно и безбедно спиење. Кридерот за дете на Делта Мини глувчето, ги исполнува сите стандарди за безбедност на JPMA, така што вие и вашето малечко може да се одморите лесно. Дизни Мини глушец пластично дете на дете, крошна, виолетова од Делта Деца : Изградено ниско до земја за лесен пристап. Кринерот за крошна на глувчето од лаванда Мини вклучува отстранливи странични шини за безбедност. Карактеристики на ликови како Мини Маус и Дејзи патка. Симпатична чиста крошна со ленти со ленти и декорации на Мини глувче. Креветот на Делта Детлер ги исполнува сите стандарди за безбедност на JPMA. Потребно е одредено собрание. Постелнината се продаде одделно. Душекот се продава одделно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата