.

.

Кали_стор Дуксер Момчиња За Печатење Дуксер Со Качулка Со Качулка Црни, 6 Месеци

Кали_стор Дуксер Момчиња За Печатење Дуксер Со Качулка Со Качулка Црни, 6 Месеци

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дете Новороденче Цртан Филм Отпечатоци Облека Момчиња Дуксер Пуловер Качулка Врвови Симпатична Облека Момче Пуловер Качулкасезона : Fall, Зима. Пол : Момчиња. Тип на ракав : Долги Ракави. Прилика : Забава, роденден, дневна, секојдневна, свадба, плажа и друга пригода Предниот џеб Од кенгур го прави да изгледа поживо, што не само што може да носи дополнително, туку и да ги загрее рацете на децата. Погоден за секојдневно носење : секојдневно дома, активности во затворен простор, училишна униформа, спортови на отворено, играње игри, џогирање, трчање, патување и повеќе прилики. Одлично е да се совпадне со маица, елек, јакна, фармерки, тексас панталони, спортски панталони итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата