.

.

Мојот Херој Академија-Неверојатни Херои Вол. Сите Може Акцијафигура

Мојот Херој Академија-Неверојатни Херои Вол. Сите Може Акцијафигура

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Мојот Херој Академија-Неверојатни Херои Вол.5 Сите Може Да дејствуваатфигура Сина и жолта Сите може да фигурираат. Лик Од мојот херој академија анимирана серија. Се препорачува само за внатрешна употреба. 3,6 инчи високи за 7,2 инчи широки за 4,85 инчи длабоки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата