.

.

Богатствата НА каролина CK8216GCA7P Кокер Шпаниел англиски Црн Тен Божиќни Подароци И Честитки За Дрвја и

Богатствата НА каролина CK8216GCA7P Кокер Шпаниел англиски Црн Тен Божиќни Подароци И Честитки За Дрвја и

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Богатствата НА каролина CK8216 GCA7 P Кокер Шпаниел англиски Црн Тен Божиќни Подароци И Честитки За Дрвја И Честитки и Пликови пакет од 8 со специфични уметнички дела од Кокер Спаниел од раса од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со овој божиќен декоративен . Оваа Честитка и Пликови пакет од 8 е од колекцијата Богатства На Каролина Божиќни Подароци и Дрво. Богатства Каролина Печатени Честитка Пакет. Ова е пакет од осум преклопени 5х7 картички и осум соодветни бели пликови. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална белешка или специјален празничен поздрав. Целосните уметнички картички во боја се отпечатени во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 GSM. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со соодветен бел плик. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден наш домашен креативен уметник или еден од нашите лиценцирани уметници. Ова е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. Божиќ англиски кокер Спаниел Црна Тен Честитки И Пликови Пакет на.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата