.

.

Фиа Ад. ТР42-СИВА FIATR42-СИВА 99-F250 F350 F СУПЕР ДОЛЖНОСТ ЕКИПАЖОТ КАБИНАТА RR КЛУПА ОДМОР СИВА

Фиа Ад. ТР42-СИВА FIATR42-СИВА 99-F250 F350 F СУПЕР ДОЛЖНОСТ ЕКИПАЖОТ КАБИНАТА RR КЛУПА ОДМОР СИВА

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Фиа Ад. 99-03 F250/F350/F450 СУПЕР ДОЛЖНОСТ НА ЕКИПАЖОТ CAB RR КЛУПА А/ОДМОР Сиво Седиште Покритие Wrangler Прилагодено Седиште Wrangler Прилагодено Седиште Покритие; Седло Ќебе; Сива; Клупа Седиште; Потпирач за Раце; КАРАКТЕРИСТИКИ : Напредниот Дизајн Создава Динамична Состојба на Уметничкиот Ентериер. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Седиштето. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Кул Во Лето; Топло Во Зима. Ткаенина За Ќебе За Седло Отпорна На Абење. Рачно Миење; Капе Суво. Тестирано Возило Пред Инженерско Одобрување. Боја брза и ОТПОРНА НА УВ. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата