.

.

Ступел Индустрии Њујорк Хоризонтот Храбар Виножито Лента Шема Платно Ѕид Уметност Од Марк Хигден

Ступел Индустрии Њујорк Хоризонтот Храбар Виножито Лента Шема Платно Ѕид Уметност Од Марк Хигден

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 17 х 1,5 х 17 Инчи. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Марк Хигден.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата