.

.

Кингстон Месинг БА116318ПБ Гроздобер 18 Двојна Крпа Бар, Полиран Месинг

Кингстон Месинг БА116318ПБ Гроздобер 18 Двојна Крпа Бар, Полиран Месинг

DEN 160.00

Количината на стоката
Това е достапна

Исушете ги крпите со шик привлечност и погодност на Гроздобер Двојна Крпа Од Месинг Кингстон. Достапен во повеќе завршетоци, овој бар 18 " може брзо да стане суштински дел од дизајнот на вашата бања. Спарете со други додатоци од Колекцијата гроздобер. 18" Двојна Крпа Бар. Висококвалитетна Месинг Конструкција. Дизајн за одржување до 20 Килограми. Совршено Се Координира Со Гроздобер Колекција. Монтирање На Ѕид, Дизајн Со Двојна Лента.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата