.

.

Новограц Базен Колекција, Фели Редење Јадење Столици, Затворен Отворен, 2-Пакет, Бела

Новограц Базен Колекција, Фели Редење Јадење Столици, Затворен Отворен, 2-Пакет, Бела

DEN 2512.00

Количината на стоката
Това е достапна

Трпезариските Столчиња За Редење Феликс Во Колекцијата Озборувања Покрај Базенот Од Новограц се дизајнирани за целогодишна употреба. Феликс сака да биде домаќин на софистицирани собири со пријателите и семејството. Овој покачен сет на столови е лесен на нозете од средината на векот и е совршен за секоја вечера во дворот. Овие столчиња Феликс се идеални и за внатрешна и за надворешна употреба. Без разлика дали седите надвор впивајќи зраци додека пиете ладен пијалок или организирате вечера, Феликс е подготвен да ги послужи вашите потреби за седење без разлика на приликата! Овој трендовски и повеќенаменски стол е достапен во остра бела боја за да вдахне нов живот во целиот двор или дом де-администрација-кор ©етика. Со својот дизајн на редење одличен за складирање на мал простор, овие столови лесно може да се складираат. Изграден со издржливи материјали отпорни на временски услови за да помогне да се издржат сите надворешни елементи што овозможуваат 250 килограми. капацитет на тежина. Без потреба од склопување, Феликс е без проблеми и подготвен за употреба веднаш надвор од кутијата. Создадете го вашиот аранжман за јадење од соништата за забавна или секојдневна употреба. Новограц Базен Колекција, Феликс Редење Трпезариски Столици, Затворен/Отворен, 2-Пакет, Бела Класична бела завршница на издржлива смола создава модерна и шик средина што ќе ја обожавате. Не е потребно склопување за овие столчиња за редење. Седишта 2 членови На семејството Новограц за собири во затворени и надворешни простории. Забавата е лесна со овој комплет од 2 парчиња трпезариски столови. Купете во множители за поголеми аранжмани за јадење. Димензии-Стол : 20.5 "В х 20.3" Д х 30.3 " Х.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата