.

.

Активна активна јакна за ветерници за ветерници за мажи и големи мажи, големини до 5xl

Активна активна јакна за ветерници за ветерници за мажи и големи мажи, големини до 5xl

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Лесна, качулка и совршена за кога сте во движење - оваа јакна за ветерници од Расел е удобен додаток на вашата надворешна облека. Продолжете со покриени во деновите, бидејќи лесно ја поставувате оваа јакна со аспиратор со активен облека или облечете ја на ладни викенди. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active. Тежина : лесна. Јака : прикачен аспиратор со врзана вратоврска. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долги ракави со еластични манжетни. Ockебови : 2 странични џебови за поштенски патенти. Карактеристики : отпорен на вода; Мала постава за дупки од мрежа. Активна машка јакна за ветерници со целосна зип од Расел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата