.

.

Едноставно маргаритка 16 16 голема риба животинска печатена перница на отворено

Едноставно маргаритка 16 16 голема риба животинска печатена перница на отворено

DEN 543.84

Количината на стоката
Това е достапна

Украсете ги и персонализирајте ги вашите отворени простори со перници од колекцијата на едноставно Дејзи на отворено. Ткаенината отпорна на временските услови и уникатниот стил ќе го подобрат вашиот простор за живеење на отворено. Едноставно маргаритка 16 "x 16" голема риба животинска печатење на отворено перница : 16 "x 16" отворено декоративна перница. Материјал : полиестер. Пополнете содржина : faux down. Хипо-алергичен. Зашиено затворање. Лесно за чистење. Дел од колекцијата на едноставно Дејзи на отворено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата