.

.

Thumbrintz dots монограм морнарички декоративни перници

Thumbrintz dots монограм морнарички декоративни перници

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Thummprintz dots Монограм морнарица Декоративни перници : 100 проценти полиестерско лице и бек -полнење се рециклираат полиестер микрофиберверверзи, затворена декоративна перница во затворен простор е достапна во големини 14 x 14 ", 16 " x 16 ", 18 " x 18 ", 20 " x x 20 "и 26 " x 26 "" Убава уметност од MWW Design Studio создава тематски дизајн за оваа печатена перница. Перницата е совршен акцент за софа, кревет или стол. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и од задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или како завршен допир во просторијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата