.

.

Parvez Taj NYC Lake View Печати на платно

Parvez Taj NYC Lake View Печати на платно

DEN 768.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој печатење „Parvez Taj“ ќе изгледа одлично во секоја просторија. ПАРВЕЗ ТАЈ „NYујорк Езерото Вју“ Печатење на платно : ликовно платно печатење од Парвез Таџ. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата