.

.

Мишелин издржливост XT Напредно силиконски бришач сечило 21

Мишелин издржливост XT Напредно силиконски бришач сечило 21

DEN 279.52

Количината на стоката
Това е достапна

Мишелин издржливост XT Напредно силиконски долготраен бришач на зрак сечилото на бришачот е наши најтрајни бришачи и трае 2 пати подолго! Advance Quad Tech 4-слој обложен силикон обезбедува тивки марамчиња, дополнителна издржливост и отпорност на абење, флексибилност и одвраќање на вода. Тестиран во реалниот свет за перформанси во реалниот свет. Тестирани во груби временски услови да останат флексибилни и да се спротивстават на пукање во екстремни услови, -80 степени до 195 степени. Силиконскиот елемент пренесува бариера за откуп на вода, така што водните мониста од шофершајбната. Рамка за криви зрак е направен за да се вклопи кривата на шофершајбната. Бесконечни точки на притисок за мазни марамчиња без низа и подобрена видливост. Издржливост тестирана на 2 милиони марамчиња! Мишелин издржливост XT Напредно силиконски бришач сечило 21 ", последен 2x подолго наш најтрајно бришач - трае 2 пати подолго! - Елементот на бришачите останува флексибилен и се спротивставува на пукање во екстремни услови, -80 ° до +195 °. Силиконскиот елемент гради бариера за отфрлање на вода, така што водните мониста од вашата шофершајбна. Точки на притисок за мазни марамчиња без низа и подобрена видливост. Издржливост тестирана на 2.000.000 марамчиња. Собрани големини за да одговараат на специфичните потреби на вашето возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата