.

.

Арти-Женски Тркачки Резервоар, До Женска Големина 2ХЛ-Тениска Мајка

Арти-Женски Тркачки Резервоар, До Женска Големина 2ХЛ-Тениска Мајка

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Артикс-Женски Тркачки Резервоар, До Женска Големина 2 XL-Тенис Мајки Модерен Вклопен Памучен Тркачки Резервоар. Добијте го атлетскиот изглед што го посакувате додека останувате кул. 3.6 мл., 65% полиестер/35% чешлан ПРСТЕН-откачи САД памук. Топлина-поставена за да се минимизира намалувањето. Тркачки стајлинг. Конструкција со странични шевови за витко, женско вклопување. Ребрести врзувачки околу вратот и отворите за раце. Двојно игла шиење на полите. Артикс-Женски Тркачки Резервоар, До Женска Големина 2 XL-Тенис Мајки Модерен Вклопен Памучен Тркачки Резервоар. Добијте го атлетскиот изглед што го посакувате додека останувате кул. 3.6 мл., 65% полиестер/35% чешлан ПРСТЕН-откачи САД памук. Топлина-поставена за да се минимизира намалувањето. Тркачки стајлинг. Конструкција со странични шевови за витко, женско вклопување. Ребрести врзувачки околу вратот и отворите за раце. Двојно игла шиење на полите. Солза Насекаде етикета. УСМКА сертифициран. Достапно во широк спектар на бои за да се комплиментира секоја гардероба, блузите за резервоари за тркачки тркачи на овие жени обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Овој тенис мама женски тркач резервоарот е за жените како суштинска употреба за секојдневна основа врвот. Ние носиме големини ДО 2 XL. можете да го носите овој спортски изглед на тркачка врата модерен графички резервоар додека одите на јога, шопинг, теретана, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно од суштинско значење. Тоа може да биде одличен подарок за некого, мора да го имаат секојдневно основите, И тениски мајка печатење е толку трендовски да се има. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата