.

.

Танцувањеманго ј2к Товарни Фармерки Жени Широки Товарни Панталони Со Низок Струк Инди Denетски Тексас Панталони Со Џебови

Танцувањеманго ј2к Товарни Фармерки Жени Широки Товарни Панталони Со Низок Струк Инди Denетски Тексас Панталони Со Џебови

DEN 655.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина Табела : Големина(См)И Панталони Должина : 101 Висок Струк : 71 Низок Струк : 75 Колк : 94 Бут : 58 Преден Пораст : 23,5 Пораст На Грбот : 35м Должина На Панталони : 102 Висок Струк : 75 Низок Струк : 79 Колк : 98 Бутот : 60 Преден Пораст : 24 Пораст На Грбот : 35,5 Л Должина На Панталони : 103 Висок Струк : 80 Низок Струк : 84 Колк : 103 Бутот : 62 Преден Пораст : 25 Пораст На Грбот : 36,5 Големина(Инчи)И Должина На Панталони : 39,76 Висок Струк : 27,95 Низок Струк : 29,53 Колк : 37,01 Бут : 22,83 Преден Пораст : 9,25 Пораст На Грбот : 13,78 М Должина На Панталони : 40,16 Висок Струк : 29,53 Низок Струк : 31,10 Колк : 38,58 Бутот : 23,62 Преден Пораст : 9,45 Назад пораст : 13.98 л Должина На Панталони : 40.55 Висок Струк : 31.50 Низок Струк : 33.07 Колк : 40.55 Бутот : 24.41 Преден Пораст : 9.84 Пораст На Грбот : 14.37 Спецификацијасостојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестеркол : Армиска Зелена/Црна/Кафеава Шема : Цврст Стил На Боја : Секојдневен Појас : Низок Џеб : Тип На Фит : лабава Големина : С/М/Лапплик Пол : Женска Применлива Возраст : Возрасни Применлива Прилика : Внатрешен И Надворешен Пакет Содржина1 Х Карго Панталони Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење.2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см) 3. Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветувањеако производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние 100% Полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. 1. Материјал од ткаенина : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мека и пријателска за кожата, отпорна на абење и еластична, апсорбира пот и дише, лесна за перење и сушење и удобна за носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата