.

.

10к Бело Злато Гравирање Половина Круг Бенд

10к Бело Злато Гравирање Половина Круг Бенд

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

10к Бело Злато 7мм Лесна Половина Тркалезна Свадбена Лента Големина 13,5 Големина : 13,50 Должина : 0 Мм Материјал : Примарна Чистота : 10кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1 позлата : Ширина На Родиум : 7 Ммстоун Поставување_1 : Прстен Машини (Минимум) : 13,5 Големина (Максимум) : 13,75 Зголемување На Големината : 0,25 Функција : цврст Материјал : Примарно : Златно Вклопување : Стандардна Големина : Јестоун Форма_1 : Тбдтебелина : 1.15 гравирање : да Тип На Производ : накит тип на Накит : Прстени Материјал : Примарна боја : Тип на белење : Свадба Бендови Тип На Камен (Друго)_1 : Страна Камен Монтажа(И)Облик На Прстен : Половина Заоблена Тежина : Лесни Прилагодени Предмети Може Да нема враќање Материјал : примарна - Чистота : 10к Завршница : Полиран Камен Количина_1 : 1 Позлата : Ширина На Родиум Бенд : 7 мм камен поставување_1 : Големина На Машина за Прстен (Минимум) : 13,5 големина (максимум) : 13,75 зголемување на прилагодување На Големината : 0,25 Карактеристика : Цврст Материјал : Примарен : Злато. Прстен Одговара : Стандардна Големина : Да Камен Форма_1 : Тбд Дебелина : 1.15 Гравирање : Да Тип На Производ : Накит Накит Тип : Прстени Материјал : Основно-Боја : Бел Прстен Тип : Свадба Бендови Камен Тип(Други)_1 : Страна Камен Монтажа (и). Совршен за лична облека или подарок за вашата љубов да го одбележи вашиот посебен момент. Одличен подарок за вљубените, годишнина, ангажман, свадба, роденден, Божиќ, нова година, дипломирање или некои посебни моменти во животот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата