.

.

Lhked Женски Кошули За Летни Кошули За Жени На Дозвола Женско Лето Печатени Круг Вратот Лабава Краток Пуловер Ракав Блуза

Lhked Женски Кошули За Летни Кошули За Жени На Дозвола Женско Лето Печатени Круг Вратот Лабава Краток Пуловер Ракав Блуза

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Летни Печатени Кружни Вратот Лабава Кратка Пуловер Ракав Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : о-Врат, Печатење, Секојдневна Облека, Краток Ракав, Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Печатен Врв Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан, потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање, Танцова Изведба, Забава, Свадба, За Работа, Клуб, Дома, Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен, Моден.Должина На Ракавот : Краток Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени топ големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Ракав : 27см/10.63" Должина : 75см/29.53" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Ракав : 28см/11.02 "Должина : 76см/29.92" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 28см/11.02" Должина : 77см/30.31" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94" Ракав : 29cm/11.42 "Должина : 78cm/30.71" Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.52 "Ракав : 29cm/11.42" Должина : 79cm/31.10 " Повик, Блуза Со Долги Ракави, V-Вратот, Цврсти врвови, Женски Врвови. 60%памук,40% Лен, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Овие Врвови Со долги Ракави Се Многу Удобни,Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со потпетици или рамни, онака како што сакате. Запознавање, Повик, Партија, Плажа, За Работа, дома, Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. Рачно миење. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата