.

.

Luxpaper целосни коверти на прозорецот за лице, цитрус, 500 пакувања

Luxpaper целосни коверти на прозорецот за лице, цитрус, 500 пакувања

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

6 x 9 Коверти со целосен прозорец за лице во цитрус се професионален начин за испраќање рамни, но гломазни материјали како памфлети, брошури, литература за продажба, брошури, годишни извештаи, списанија или каталози. Зачувајте го времето и трошокот за одделно решавање на ковертите со позиционирање на адресата за да се прикаже низ прозорецот. Овие коверти со врвен квалитет се запечатуваат со навлажлив лепак што се наоѓа на внатрешноста на задниот дел. Ако барате совршен плик за да се издвоите, со бесконечна количина на употреба, 6 x 9 коверти со целосен прозорец за лице се совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на жолтото копче "Додај во количка " сега! Боја : Цитрус. Големина : 6 x 9. Количина : 500/пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата