.

.

Жените Ракав V-Вратот Чипка Свадба Деверуша Церемонија Долго Макси Замав Фустан

Жените Ракав V-Вратот Чипка Свадба Деверуша Церемонија Долго Макси Замав Фустан

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина(см)ttttttt TT Tdress Должина : t150 t Bust : t86 пресврт : t70 tsleve : t40 . М Tdress Должина : t152 t Bust : t91 пресврт : t75 tsleve : t40 . L Tdress Должина : t152 t Bust : t96 пресврт : t80 tsleve : t41 . XL Tdress Должина : t154 t Bust : t101 пресврт : t85 tsleve : t41 . Големина (инч)tttttttt T T. S Tdress Должина : t59.00 t Bust : t33. 90 пресврт : t27. 60 tsleve : t15. 70 . Должина на мТдрес : т59, 80 тбуст : т35, 80 пресврт : т29, 50 тслев : т15, 70 . L Tdress Должина : t59. 80 t Bust : t37. 80 пресврт : t31. 50 tsleve : t16. 10 . XL Tdress Должина : t60. 60 t Bust : t39. 80 пресврт : t33. 50 tsleve : t16. 10 . Материјал : Полиестер. Боја : Црна/Бела/Вино Црвена/Шампањ/Розова/Темно Сина. Големина : С, М, Л, ХЛ. Пол : Жени. Возраст : Возрасни. Ракав : Среден Ракав. Количина : 1 Парче. Прилика : Одлично За забава, запознавање, секојдневно носење, фотографија итн. Содржина На Пакетот : . 1 Х Женски Фустан Материјал : фустанот е изработен од материјал за мешавина од полиестер, безбеден и безопасен, мек, удобен, дише, не иритирачки, пријателски за кожата. Дизајн : со цврста боја, чипка од крпеница, Врат, среден ракав, дизајн на патент без грб и грб, долгиот фустан може да ја покаже вашата совршена фигура и да донесе убавина. Големина : С, М, Л, ХЛ. Достапно во 4 големини, ве молиме внимателно погледнете ги деталите за големината што ги дадовме пред да купите. Добар избор за купување. Подарок : женскиот долг фустан е стилски, шармантен, фитинг и убав. Убав и внимателен подарок за себе, вашите роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За забава, запознавање, секојдневно носење, специјални активности, свадба, фотографии, банкет, коктел забава, вечерна матура, фотографија итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата