.

.

амлбб Женски Цветни Чипка Макси Фустан Лето Печатени V-Вратот Без Ракави Долг Макси Секојдневен Фустан Со Џеб На Дозвола

амлбб Женски Цветни Чипка Макси Фустан Лето Печатени V-Вратот Без Ракави Долг Макси Секојдневен Фустан Со Џеб На Дозвола

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.5. Повод - - - - дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен заumn и зима. Сезона : Цела Сезона.Пол : Жени .Повод : Повик.Стил : Секојдневен.Должина : Редовно.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : Фустан од 1 XWomen. Големина на табела со големина : S Мала Биста : 100cm/39.37 Должина : 113cm/44.49 Големина : M Средна Биста : 104cm/40.94 Должина : 116cm/45.67 Големина : L Голема Биста : 108cm/42.52 Должина : 119cm/46.85 Големина : XL X-Голема Биста : 112cm/44.09 Должина : 121cm/47.64 Големина : Xxl xx-голема биста : 116cm/45.67 должина : 124cm/48.82 . Ткаенина : Супер мека,еластична и лесна, може лесно да се облекуваат или да се облекуваат. Карактеристики : Секојдневен Стил, Елегантен Фустан, Без Ракави, Вратот На Оглавникот, Надвор Од Рамото, Половината На Империјата, Должина На Подот, Еднобојна/ Цветна Печатена Боја, Тенок Фит, Прилагодливи Ремени, Макси Долг Фустан, Венчаница, Коктел Фустан, Фустан на Плажа, Совршен За Пролет и Лето. Натпревар : Секојдневен фустан за жени лесен за носење парче за себе, стилизирајте го едноставно со тен слајдови. Можете исто така да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит, сандали, потпетици, капи на плажа во пролет/лето. Задолжително за вашата гардероба. Прилика : фустанот За Сонце е доволно удобен за носење низ куќата и соодветен за канцелариска работа. Женскиот фустан е одличен за носење на плажа, дневно, одмор, патување, забава, вечер, дом, училиште, шопинг, на отворено, салон . Фустанот на плажа никогаш нема да стане старомоден бидејќи е класичен и модерен. Стил : Цветен Макси Фустан, Бохо Макси Фустан, Летен Макси Фустан, Породилен Макси Фустан, Сплит Макси Фустан, Макси Фустан Со Врат, Макси Фустан На Плажа, Дамски Макси Фустан, Макси Фустан Со Возбуда, Лелеав Макси Фустан, Макси Фустан Со Ракави, Боемски Макси Фустан. Макси Фустани За Одмор На Плажа, Секојдневен Одмор На Отворено, Работа, Канцеларија, Забава, Клуб, Коктел, Вечер, Шопинг, Свадба, Одмор, Плажа, Секојдневен Живот, Свадбен Гостин, Породилно, Совршено За Пролетно И Летно Носење. Гроздобер Макси Фустан Што Прави Да Изгледате Шармантно И Привлечно На Сите Вистински Места.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата