.

.

Харт Сопирачки Предни Задни Сопирачки И Комплет Ротори

Харт Сопирачки Предни Задни Сопирачки И Комплет Ротори

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Хартбрејкс се стреми да испорача квалитетни сопирачки кои вршат во какви било услови за возење со допир на боја. Сопирачките за изведба не се прават само за тркачките патеки или за тркачките автомобили. Застанувањето побрзо на патот може да ве спаси од несреќа. Сите наши делови за сопирачките се наменети за улични перформанси. Помагајќи ви да застанете на пократки растојанија, низок шум, низок прашина и ви дава постојани перформанси на секоја станица што го прави идеален за секојдневна употреба. Платина Харт Дупчиња Ротори И Керамички Влошки - Напред и Назад. Прецизност Слотови За Подобрување на Запирање моќ. Подготвени За Инсталирање; Директно вклучување На Завртката; Не Е Потребна Модификација. Напредни Керамички Формулирани Влошки За Мала Прашина и Низок Шум. 365 Дена Мфг?и Гаранција За Замена (искривување или дефекти). Одговара Изберете : 2014-2015 КИА КАДЕНЦА ПРЕМИУМ/ОГРАНИЧЕНА 2016 КИА КАДЕНЦА ЛУКСУЗ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата